КАДРОВА БЕЗПЕКА (ПЕРЕВІРКА ПЕРСОНАЛУ ПРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ, ПРОВЕДЕННЯ СЛУЖБОВИХ РОЗСЛІДУВАНЬ, ПЕРЕВІРКА ПЕРСОНАЛУ НА ПОЛІГРАФІ)

Забезпечення власної безпеки за різними напрямками завжди актуально для кожного підприємства. Особливе місце в побудові надійного захисту бізнесу займає кадрова безпека.
Кадрова безпека підприємства передбачає розробку особливих положень, що регламентують умови прийому персоналу на роботу, його адаптацію та звільнення, що забезпечують лояльність працівників до компанії, а також підготовку заходів, що сприяють конфіденційності діловодства та дотримання комерційної таємниці та конфіденційної інформації. Ці дії спрямовані на побудову етичних і трудових відносин, які допоможуть звести до мінімуму можливі ризики, які виходять з боку персоналу.

Забезпечення кадрової безпеки підприємства – питання досить специфічний, дозволити який, часом, можна довірити тільки професіоналам, якими є фахівці СБО «Фенікс». Незалежна оцінка ситуації з персоналом і комплексність пропонованих заходів дозволяє нам швидко і якісно усунути багато кадрові проблеми.

До складу наших послуг входить:
• Перевірка кандидатів при працевлаштуванні
• Перевірка персоналу з використанням поліграфа.
• Проведення службових розслідувань

Фахівці компанії «Фенікс» завжди готові надати консультативні та практичні послуги директорам по роботі з персоналом, а також кадровим агентствам. Універсальність послуг, що надаються дозволяє ефективно побудувати захист бізнесу з багатьох напрямків. Це не тільки аудит, консультації і рекомендації, а й кадрове забезпечення служби безпеки.

Заказ онлайн

×
Замовити онлайн

×
Order online

×