Послуги

Фізична охорона

Забезпечення фізичної охорони є важливим пунктом при організації системи безпеки будь-якого об’єкта, починаючи від офісів, бізнес-центрів, готелів і закінчуючи складами або заводами. Присутність на об’єкті збройних, спеціально підготовлених співробітників охоронного агентства само по собі знижує ризик скоєння злочинів на ньому.

Ми надаємо комплекс послуг, спрямованих на захист об’єктів від протиправного проникнення, нападу, попередження потенційних виробничих аварій, пожежі, підтримання громадського порядку на підприємствах.

Фізична охорона від компанії «Фенікс» – забезпечення надійної охорони і безпеки життя і бізнесу клієнта.

Детальніше

Особиста охорона

Особиста охорона – це безпека Вашого особистого простору і в першу чергу Вашого здоров’я.

Якщо ви хочете максимально убезпечити своє життя або життя близьких, компанія «Фенікс» пропонує професійні послуги особистої охорони. Ми забезпечуємо високий рівень захисту і попередження будь-яких екстрених ситуацій.

Професійно підготовлені охоронці працюють злагоджено, як один механізм. Чи потрібно охороняти 1 людину або групу осіб – все буде зроблено чітко і грамотно.

Ми гарантуємо безпеку клієнта або членів його сім’ї. Наші співробітники швидко аналізують можливість загрози посягання і негайно приймають єдино правильне в цій ситуації рішення, що позвояляет значно збільшити гарантії безпеки. Особовий склад має високу професійну підготовку, досвід службової діяльності в силових структурах України.

Детальніше

Супровід вантажів і матеріальних цінностей

У багатьох компаній виникає необхідність у вантажних перевезеннях. Вантаж може бути найрізноманітнішим: товар, обладнання, меблі для офісу, фінансові кошти. Транспортування цінних речей може знадобитися і приватній особі. Перевезення і супровід вантажів повинні бути довірені професіоналам.

Саме тому найкращим варіантом буде звернутися в охоронну компанію, щоб найняти професіоналів для супроводу груза.В цьому випадку Ви зможете бути впевненими, що все доставлять вчасно, за адресою, і будь-які можливі в дорозі накладки будуть оперативно улагоджені без втрат для Вас і Вашого бізнесу.

Детальніше

Безпека ресторанів

Охорона необхідна кафе, бару, ресторану або подібного за специфікою закладу для забезпечення його безперервної роботи, збереження матеріальних цінностей і товарів, а так само дотриманні норм громадського правопорядку відвідувачами.

Перед укладенням договору на охорону проводиться комплексне обстеження та експертиза об’єкта для визначення найбільш ефективного та економічно вигідного способу охорони об’єкта. Попередньо аналізується рівень потенційної загрози життю і майну власників, співробітників і клієнтів. Визначаються склад засобів забезпечення безпеки і тактика охорони.

Детальніше

Охорона масових заходів

Охороняючи масових заходів повинна бути всевидячої, ненав’язливою, ефективної і при цьому максимально делікатною і поважною. Високий рівень безпеки досягається комплексом заходів, включаючи: фізичну охорону, технічні засоби безпеки, організаційні та адміністративні заходи.

Охоронне агентство СБО «ФЕНІКС» має великий досвід в забезпеченні порядку під час проведення масових заходів. Наші співробітники отримали досвід роботи в «силових» відомствах України – ці навички дозволяють нам підтримувати громадський порядок під час проведення заходів різної складності.

Детальніше

Технічна безпека

Технічні системи охоронної сигналізації дозволяють власникам офісів, заводів та інших об’єктів істотно заощадити свій бюджет, не наймаючи охоронців для цілодобової роботи на території об’єкта. Досить встановити комплекс систем технічних засобів охорони і підключити послугу швидкого реагування професіоналів.

Детальніше

Юридичні послуги

Робота з компанією «Фенікс» – це захист в тій формі, в якій вона вам потрібна. І не завжди це фізичний захист. У ряді ситуацій вашої компанії може знадобитися разове або комплексний юридичний супровід діяльності підприємства. Будь у вас питання в сфері господарського, трудового, конституційного, фінансового, цивільного або кримінального права – ми зможемо на нього не тільки відповісти, але і захистити ваші інтереси.

Звертайтесь до професіоналів компанії «Фенікс» – і Ви зможете не тільки заощадити свій час, а й істотно підвищити шанси на благополучне вирішення справи.

Детальніше

Кадрова безпека

Забезпечення власної безпеки за різними напрямками завжди актуально для кожного підприємства. Особливе місце в побудові надійного захисту бізнесу займає кадрова безпека.

Кадрова безпека підприємства передбачає розробку особливих положень, що регламентують умови прийому персоналу на роботу, його адаптацію та звільнення, що забезпечують лояльність працівників до компанії, а також підготовку заходів, що сприяють конфіденційності діловодства та дотримання комерційної таємниці та конфіденційної інформації.

Детальніше

Безпека бізнесу

Безпека бізнесу – це система заходів, які дозволяють уникнути загроз для бізнесу або звести їх до мінімуму. Будь-який конфлікт з державними контролюючими органами, партнерами, конкурентами та соціальним середовищем може породити ситуацію, яка загрожує бізнесу.

Ми пропонуємо комплексні рішення в сфері забезпечення безпеки бізнесу, призначені для інвесторів, акціонерів або керівників підприємств, зацікавлених в ефективному і прибутковому бізнесі. Усуваємо очевидні і складно помітні перешкоди для розвитку та ефективного управління бізнесом.

Детальніше

Заказ онлайн

×
Замовити онлайн

×
Order online

×