ТЕХНІЧНА БЕЗПЕКА (ПРОЕКТУВАННЯ, МОНТАЖ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМИ КОНТРОЛЯ ДОСТУПА ТА ВІДЕОНАГЛЯДУ)

Технічні системи охоронної сигналізації дозволяють власникам офісів, заводів та інших об’єктів істотно заощадити свій бюджет, не наймаючи охоронців для цілодобової роботи на території об’єкта. Досить встановити комплекс систем технічних засобів охорони і підключити послугу швидкого реагування професіоналів.

Фахівці компанії СБО «Фенікс» можуть надати значну допомогу в вирішенні цих завдань, пропонуючи комплекс професійних послуг по забезпеченню технічної безпеки:
• Централізована (пультова) охорона
• Системи відеонагляду
• Тривожна сигналізація
• Системи контролю доступу
• GPS моніторинг транспортних засобів

Наші фахівці проведуть огляд приміщення, в якому Ви планується встановити технічну охорону, підберуть необхідне сучасне і надійне обладнання, в максимально короткі терміни проведуть його монтаж і налагодження. Ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування, модернізацію систем відеоспостереження та контролю доступу будь-якої складності. Фахівці нашої компанії навчать ваш персонал і нададуть повний комплект інструкцій на встановлене обладнання.

Устаткування, яке встановлюється нашими фахівцями, відрізняється високою ефективністю і надійністю. Крім того, всі пристрої дозволені до використання відповідно до чинного законодавства України. Звертаючись до нас, ви можете замовити комплекс з технічних охоронних засобів або встановити одне із запропонованих пристроїв для забезпечення безпеки.

Пропоновані нами комплексні рішення по забезпеченню технічної безпеки допоможуть Вам звести практично до нуля ризики витоку або втрати інформації і майна, зберегти спокій і впевненість.

Заказ онлайн

×
Замовити онлайн

×
Order online

×