Безпека бізнесу

Безпека бізнесу – це система заходів, які дозволяють уникнути загроз для бізнесу або звести їх до мінімуму. Будь-який конфлікт з державними контролюючими органами, партнерами, конкурентами та соціальним середовищем може породити ситуацію, яка загрожує бізнесу.

Ми пропонуємо комплексні рішення в сфері забезпечення безпеки бізнесу, призначені для інвесторів, акціонерів або керівників підприємств, зацікавлених в ефективному і прибутковому бізнесі. Усуваємо очевидні і складно помітні перешкоди для розвитку та ефективного управління бізнесом.

Послуги із забезпечення безпеки бізнесу:
• Аудит діючих систем безпеки
• Аудит систем обліку збереження ТМЦ
• Послуги «Таємний покупець-клієнт»
• Побудова безпеки з нуля
• Підбір, навчання, проведення тренінгів з безпеки з потенційними кандидатами на вакансії згідно штатного розкладу
• Проведення службових розслідувань за фактом крадіжок ТМЦ (в тому числі з перевіркою підозрюваних на поліграфі)

Діяльність наших фахівців і приємним комплексні заходи по боротьбі з погрозами для бізнесу охоплюють три основних етапи:
1. запобігання загрозам (профілактичні заходи, коли загроза ще не є реальною, але вже потенційно існує);
2. виявлення загроз (заходи, що дозволяють ідентифікувати загрозу відразу ж після її появи);
3. усунення наслідків (заходи, що застосовуються після усунення загрози).

Фахівці з безпеки і юридичний відділ забезпечать повний захист підприємства від впливу внутрішніх та зовнішніх чинників впливу. Робота по захисту компанії побудована таким чином, щоб попередити можливу загрозу. Так само ми гарантуємо оперативну допомогу при обшуку, виїмки, рейдерське захоплення.

Проведення якісних заходів щодо забезпечення безпеки підприємства неможливо без залучення хороших фахівців з досвідом роботи в даній сфері. Компанія «Фенікс» має колосальний досвід у забезпеченні захисту та безпеки на ринку Києва і України. Злагоджена робота наших фахівців дозволить усунути вже наявні уразливості або ж збудувати систему безпеки з нуля.

Заказ онлайн

×
Замовити онлайн

×
Order online

×