БЕЗПЕКА РЕСТОРАНУ

Охорона необхідна кафе, бару, ресторану або подібного за специфікою закладу для забезпечення його безперервної роботи, збереження матеріальних цінностей і товарів, а так само дотриманні норм громадського правопорядку відвідувачами.

Перед укладенням договору на охорону проводиться комплексне обстеження та експертиза об’єкта для визначення найбільш ефективного та економічно вигідного способу охорони об’єкта. Попередньо аналізується рівень потенційної загрози життю і майну власників, співробітників і клієнтів. Визначаються склад засобів забезпечення безпеки і тактика охорони.
Охорона ресторанів, кафе, клубів практично завжди передбачає крім присутності охоронців ще і монтаж технічних засобів охорони. При охороні враховується: інформація про сам об’єкт, характер послуг, що надаються, інформація про категорії відвідувачів і персонал; оперативна обстановка навколо об’єкту, що охороняється; графік роботи (цілодобова робота, робота по годинах, вихідні дні).

При замовленні послуги охорони ми пропонуємо:
– виставлення стаціонарного поста фізичної охорони з необхідною озброєнням;
– установку технічних засобів охорони і відеоспостереження;
– установку кнопки тривожної сигналізації, для забезпечення екстреного прибуття групи швидкого реагування на об’єкт, що охороняється;
– юридичне супроводження.

При охороні ресторанів, кафе, клубів нашими співробітниками виконується весь комплекс заходів: організація пропускного режиму для обслуговуючого персоналу, face-контроль (на вимогу клієнта), фізичний захист майна та персоналу, запобігання розкрадань, крадіжок і псування майна, перевірка товару та техніки, при необхідності огляд ручної поклажі, перевірка персоналу по базі

Заказ онлайн

×
Замовити онлайн

×
Order online

×