ОХОРОНА МАСОВИХ ЗАХОДІВ

Охороняючи масових заходів повинна бути всевидячої, ненав’язливою, ефективної і при цьому максимально делікатною і поважною. Високий рівень безпеки досягається комплексом заходів, включаючи: фізичну охорону, технічні засоби безпеки, організаційні та адміністративні заходи.

Охоронне агентство СБО «ФЕНІКС» має великий досвід в забезпеченні порядку під час проведення масових заходів. Наші співробітники отримали досвід роботи в «силових» відомствах України – ці навички дозволяють нам підтримувати громадський порядок під час проведення заходів різної складності. Охорона масових заходів здійснюється з попередньої координацією наших дій з правоохоронними органами.

З метою визначення ефективної тактики забезпечення безпеки, фахівці нашої компанії попередньо обстежують місце проведення заходу на предмет вразливостей і потенційних загроз. При виборі методів і засобів охорони враховується: формат заходу; місце розташування, габаритні і конструктивні особливості об’єкта; криміногенна обстановка в районі; час проведення заходу; кількість учасників і гостей; наявність прилеглої території та автомобільної парковки; технічна оснащеність об’єкта.

Всі охоронні заходи додатково обговорюються і узгоджуються з організаторами. При необхідності організовується взаємодія та підтримка з боку правоохоронних і силових структур України.

Заказ онлайн

×
Замовити онлайн

×
Order online

×