СУПРОВІД ВАНТАЖІВ І МАТЕРІАЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ

У багатьох компаній виникає необхідність у вантажних перевезеннях. Вантаж може бути найрізноманітнішим: товар, обладнання, меблі для офісу, фінансові кошти. Транспортування цінних речей може знадобитися і приватній особі. Перевезення і супровід вантажів повинні бути довірені професіоналам.

Саме тому найкращим варіантом буде звернутися в охоронну компанію, щоб найняти професіоналів для супроводу вантажу. У цьому випадку Ви зможете бути впевненими, що все доставлять вчасно, за адресою, і будь-які можливі в дорозі накладки будуть оперативно улагоджені без втрат для Вас і Вашого бізнесу.
На відміну від багатьох інших компаній, ми надаємо цілий комплекс послуг. Вам не доведеться ламати голову над тим, де знайти додаткові машини для охорони, як розробити гранично безпечний маршрут. Все це високопрофесійні фахівці нашої компанії роблять самі. При цьому дана послуга включає в себе супутні бонуси, вигоду яких вже відчули багато з наших клієнтів.

Наша компанія пропонує наступні послуги:
• охорона і супровід вантажів і співробітників, які займаються їх транспортуванням;
• надання автосопровождения;
• надання водія-охоронця;
• розробка оптимального маршруту пересування, який враховує розташування СТО, АЗС, населених пунктів і місць підвищеної небезпеки (мости, тунелі, ж / д переїзди та ін.);
• установка GPRS-маяка і відстеження з його допомогою пересування вантажу;
• оперативна і інженерно-технічна підтримку фахівців – і при підготовці, і під час виконання завдання;
• надання юридичних консультацій при складанні документів, необхідних для транспортування і супроводження.

З нами Ваш вантаж доїде в цілості й схоронності до всіх кордонів України. Якщо є маршрут, наших охоронці готові слідувати за вантажем в будь-яку точку країни. Відмінною рисою охоронців нашої компанії є вміння вчасно прийняти правильне рішення в надзвичайній ситуації. Тобто, в критичний момент вони гранично оперативно відреагують на загрозу, прийнявши при цьому абсолютно адекватні і законні заходи. Однак, в більшості випадків подібних загроз їм і зовсім вдається уникати. Наші охоронці вміють не тільки давати гідну відсіч, але і здатні завчасно передбачити насування загрози і прийняти швидке рішення, яке дозволить уникнути форс-мажору.

Такий підхід в роботі робить супровід вантажу максимально безпечним.

Працюючи з компанією «ФЕНІКС» Ви оціните високий рівень професіоналізму наших охоронців і не пошкодуєте про засоби, інвестованих в безпеку ваших цінностей.

Заказ онлайн

×
Замовити онлайн

×
Order online

×